GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 12487042

nr 1248 7042

Koppar

4 st, Kina / Japan, 1700-tal. Höjd: 6-10 cm

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:08:15